O nás

NATUZZI ITALIA

Kožené sedacie súpravy Natuzzi Italia, ktoré sú hlavnou líniou skupiny Natuzzi a sú vyrábané len v Taliansku, sú mimoriadne pohodlné, nápadité a prepracované do posledného detailu. Sedacie súpravy a kreslá v koženom alebo látkovom vyhotovení sú v ponuke vo viac než 200 farebných odtieňoch.. Našou snahou je priniesť do interiéru taliansky štýl, prvotriednu kvalitu a pohodlie za dostupné ceny. K výrobe nábytku využívame len vysoko kvalitné materiály, ktoré sú spolu s dokonalým remeselným spracovaním zárukou kvalitného nábytku a kvalitného dizajnu. Ďalšou časťou nášho sortimentu sú postele, koberce, lampy, stolíky, tiež jedálenské stoly, skrinky a doplnky k vybaveniu interiéru.

„Každý deň si 4 000 ľudí na celom svete vyberie k  zariadeniu svojho domova práve výrobok Natuzzi. 4 000 ľudí, ktorí vo výrobkoch Natuzzi nachádzajú svoj vlastný životný štýl. Ich spokojnosť je našim najväčším úspechom.“

Pasquale Natuzzi

Predseda a hlavný dizajnér firmy Natuzzi

NATUZZI GROUP

Spoločnoť bola založená v roku 1959, keď Pasquale Natuzzi st., dnešný predseda a hlavný dizajnér, otvoril malú dielňu, ktorá vyrábala kreslá a sedačky pre miestny trh. O viac ako 45 rokov neskôr je firma Natuzzi Group popredným svetovým výrobcom kožených sedačiek a najväčším výrobcom nábytku v Taliansku. Od roku 1993 je firma zapísaná na New Yorskej burze.

Natuzzi spája dizajn, funkciu, materiály a farby aby vytvoril harmóniu pre vaše bývanie. Nábytok značky Natuzzi se stal na celom svete synonymom pre vysoko kvalitný a dizajnovo nápaditý luxusný nábytok. V súčasnosti dodáva firma Natuzzi svoje výrobky do 123 rôznych krajín na piatich kontinentech.

SEDYA

Firma Sedya, založená v roku 1992, zastupuje značku Natuzzi na Slovensku takmer 20 rokov. Počas našej existencie sa nám podarilo uspokojiť stovky zákazníkov po celom Slovensku, ktorí sa k nám opäť vracajú za účelom ďalšieho nákupu.

Sedya zastupuje na slovenskom trhu vybrané talianske nábytkové spoločnosti, ktoré patria vo svojom segmente k tomu najlepšiemu a ktoré určujú trendy pre celý svet. Mnohé z nich získali za svoj inovatívny prístup k dizajnu a výrobe nábytku mnoho významných svetových ocenení. Ich kolekcie tvoria najlepší svetový dizajnéri a výrobky sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a komfort.

Dôležitou prednosťou našej firmy sú služby poskytované pred, počas a po nákupe ako dodatočná hodnota produktu pre zákazníka. Kvalitný interiérový návrh a bezplatné odborné poradenstvo architektov a dizajnérov sú u nás pri výbere nábytku samozrejmosťou.

Vychutnajte si výsledok našej snahy o dosiahnutie harmónie. Sprevádza nás v každom okamihu našej práce – od prvotného nápadu až po finálny výsledok napríklad vo vašej obývačke. Interiéroví špecialisti zo spoločnosti Sedya vám radi pomôžu vytvoriť si svoj jedinečný osobný životný priestor

loaderČakajte...

Prihlásiť sa na odber noviniek

Nebudeme Vás otravovať zbytočnými informáciami. Dostanete vždy len najnovšie akcie.