Domov Akcia

Akcia

Sedačka HERMAN so zľavou -15%

Nové kombinácie s obojstranným sedením.

Sedačka HERMAN predstavuje sedací systém, ktorý vám umožní vytvoriť klasické, rohové alebo iné nové atypické kompozície s obojstranným sedením, ktoré doslova pozýva k oddychu. Elementy zahŕňajú taburetky, lavičku a konferenčné stolíky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sa môžu navzájom kombinovať podla potreby a tak vytvárať kompozície, perfektne ladiace s dizajnom sedačky.

Hlavným prepojovacím prvkom týchto komponentov je kovový detail na sedačkách a stolíkoch vo farbe tmavej brúsenej ocele.

 

MAXIMÁLNA VARIABILITA

Vytvorte si kombináciu, ktorá bude vyhovovať vašej predstave. Komponenty sedačky Herman môžete ľubovoľne kombinovať a vytvárať nekonečné zostavy. Jednotlivé sedáky sú spojené kovovými spojkami, ktoré sú dostatočne pevné a zároveň sa dajú jednoducho oddeliť.

Okrem sedacích komponentov a ležadiel zahŕňa systém Herman aj viacero voliteľných doplnkov, napríklad praktické stolíky s čistým tvarom a starostlivo vypracovanými detailami.

Zobraziť komponenty (.pdf)

Sofistikované detaily.

MECHANICKÝ VANKÚŠ

Zaujímavým prvkom sedačky Herman je mechanicky nastaviteľný chrbtový vankúš. V jeho hornej polovici je skrytý nastaviteľný polohovací mechanizmus, ktorý vám pomôže dosiahnuť maximálny komfort sedenia.

PODRÚČKY V DVOCH VÝŠKACH

Podrúčky sedačky Herman sú dostupné v dvoch výškach. Okrem klasickej, nižšej podrúčky je v ponuke aj vyššia varianta podrúčky v rovnakej výške ako je chrbtová opierka.

DOKONALÉ VYPRACOVANIE

Dizajnéri venovali pozornosť každému detailu. Precízne opracovaný kovový rám vďaka svojej pružnosti zabezpečuje dynamické sedenie, ktoré je prospešné pre vašu chrbticu.

Hladké čalúnenie sedákov a opierok je doplnené jemným ozdobným lemovaním.

STOLÍKY HERMAN

Kolekcia Herman obsahuje okrem sedačkových elementov aj taburetky, lavičku a konferenčné stolíky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sa môžu navzájom kombinovať podla potreby a tak vytvárať kompozície, perfektne ladiace s dizajnom sedačky.

Konferenčné stolíky sú v ponuke v štvorcovom tvare, príručné stolíky sú kruhové.

MOŽNOSTI ČALÚNENIA.

VARIANT V KOŽI

Vo verzii s koženým čalúnením zaujme Herman výrazným prešívaným poťahom, ktorý dodáva sedačke exkluzívny charakter a mäkkosť.

VARIANT V LÁTKE

Hladký textilný poťah je doplnený jemným detailom – elegantným ozdobným lemovaním, ktoré sedačke Herman dodáva uhladenosť.

MAXIMÁLNE POHODLIE

Kombinácia špeciálnej polyuretánovej peny s pamäťovou penou a mikrovláknom CLIMALIGHT novej generácie poskytuje podporu tela a výminočný komfort, ktorý vydrží pravidelné užívanie.

Zaujímavým prvkom sedačky Herman je mechanicky nastaviteľný chrbtový vankúš. V jeho hornej polovici je skrytý nastaviteľný polohovací mechanizmus, ktorý vám pomôže dosiahnuť maximálny komfort sedenia.

Široká škála materiálov a farieb.

Vyberte si z rozsiahlej ponuky poťahov, ktoré pre vás neustále inovujeme. V ponuke nájdete kvalitné kože, látky alebo mikrovlákna  s rozdielnymi štruktúrami v najmodernejších odtieňoch.

KOŽA

Koža je vysoko cenený ušľachtilý prírodný materiál, ktorý poskytuje neporovnateľný komfort a pri správnej údržbe má dlhú životnosť. 

LÁTKA

Naše látky sú príjemné na dotyk aj na pohľad. Pre naše výrobky vyberáme len poťahy od najlepších dodávateľov.

MIKROVLÁKNO

Mikrovlákno Dreamfiber je skupina poťahov, vyrábaných výhradne pre Natuzzi. Kombinujú krásu, trvanlivosť, jednoduchú údržbu a zamatový povrch v nádherných farbách.

Využite odborné poradenstvo architektov z tímu Sedya, VIP servis, grafické návrhy. Kolekciu Natuzzi Italia nájdete v nasledujúcich predajniach Sedya:

NATUZZI ITALIA STORE

Panorama City
Landererova 8, Bratislava
Tel. 0903 000 000

natuzzi@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – PI: 10:00 – 19:00
So: 10:00 – 13:00

SEDYA BRATISLAVA

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova 9, Bratislava
Tel. 02 / 634 544 17

sedya@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – Ne: 10:00 – 20:00

SEDYA BANSKÁ BYSTRICA

JOPA centrum
Nám. Ľ. Štúra 30, B.Bystrica
Tel. 048/413 34 65

bb@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – Pi: 10:00 – 18:00
So: 09:00 – 16:00

loaderČakajte...

Prihlásiť sa na odber noviniek

Nebudeme Vás otravovať zbytočnými informáciami. Dostanete vždy len najnovšie akcie.