Domov AKCIA

AKCIA

Letná kolekcia so zľavou -15%

Nechajte rozkvitnúť farby vo vašej obývačke.

Farby sú momentálne veľmi moderné. Nebojte sa použiť výrazné zaujímavé odtiene, správe zvolená farba dodá interiéru zaujímavý akcent. Výrazné farby sa najviac uplatňujú na dizajnových solitéroch, napríklad na kreslách, taburetkách alebo vankúšoch. Jemné moderné odtiene naopak vyniknú na hlavných kusoch sedacieho nábytku. Moderné odtiene nájdete v kolekcii koží, látok aj zamatov.

Využite letné zľavy na nové limitované farby koží a textilu na nábytok značkového talianskeho výrobcu nábytku Natuzzi Italia.

Zľava sa vzťahuje na všetky sedacie súpravy, kreslá, taburetky a polohovacie kreslá Re-vive vo vybraných vyhotoveniach.

 

Naše bestsellery

GALAXY

Galaxy predstavuje technologickú evolúciu sedačiek Natuzzi Italia. Má dokonalé proporcie a jej dizajnové detaily zdôrazňujú remeselne zvládnuté srdce tohto produktu. Špecifické štepovanie a prešívanie vonkajšej strany bokov sú toho dôkazom. Galaxy má dizajn, ktorý presahuje typický štýl relaxačných sedačiek: perfektne integruje technologické prvky bez upustenia od estetiky, ktorá zostáva nezmenená, aj keď je sedačka naplno otvorená.

Exkluzívny polohovací mechanizmus Soft Touch vám umožní zmeniť polohu sedadla a operadla dotykom senzora na područke, čím dosiahnete optimálne pohodlie. Zároveň dovoľuje výškové nastavenie hlavovej opierky.

Zobraziť komponenty (.pdf)

IAGO

Nízke sedenie ponúka pohodlie a estetiku. Krása je pri tejto sedačke skĺbená s inováciami: systém polohovania zabezpečuje maximálne pohodlie s opierkami nôh a hlavy nastaviteľnými podľa vašich potrieb. Mimoriadne vypracované prešívanie lemuje výplň a zvýrazňuje poťah. Vďaka týmto prvkom je Iago výnimočnou sedačkou so znovuobjavením klasiky, ideálnou na skrášlenie vašej obývačky či dennej miestnosti.

Pohodlie:
Kombinácia kvalitného polyuretánu a pamäťovej peny robí sedačku pohodlnou a zaručuje, že jej vzhľad sa časom nezmení.

Zobraziť komponenty (.pdf)

STAN

Sedačka Stan má štýlovú, jednoduchú siluetu. Uchváti vás prepracovaných prešívaním na podrúčkach a opierkach hlavy a neodolateľne elegantnými kovovými nohami. Jemne zaoblené podrúčky a sedáky a kvalitné výplne sedacích vankúšov robia túto sedačkou mimoriadne pohodlným kusom nábytku. Stan je jednoznačným kusom nábytku do modernej obývačky.

Model Stan je vybavený polohovacím mechanizmom so systémom ZERO WALL: sedacia časť a chrbtová opierka sa vysunú dopredu keď sa sedačka roztvorí, preto nie je potrebné zachovať vzdialenosť od steny. Vybrané sedáky obsahujú elektricky nastaviteľné opierky hlavy.

Zobraziť komponenty (.pdf)

HERMAN

Sedačka Herman predstavuje modulárny nábytkový systém, ktorý vám umožní vytvoriť lineárne, rohové a ostrovčekové kompozície. Elementy zahŕňajú taburetky, lavičku a konferenčné stolíky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sa môžu navzájom dopĺňať a vytvárať unikátne kompozície, perfektne ladiace s dizajnom sedačky.

Každý z elementov je typicky prenikavý a starostlivo konštruovaný, ako to býva zvykom pri nadčasových kusoch nábytku. Projekt tým dostáva konkrétnu podobu a obnovu, ponúkajúc krásu, dokonalý dizajn a harmóniu.

Zobraziť komponenty (.pdf)

BALANCE

Balance je moderná sedačka, ktorá sa pýši veľkorysými proporciami, lineárnymi, hranatými tvarmi a množstvom presných detailov, ktoré ju robia výnimočne elegantnou. Jemné štepovanie a prešívanie v hornej časti a na vonkajšej strane opierky rúk a pozdĺž celého operadla, nízke, hranaté drevené nohy a relaxačnou opierkou hlavy – toto všetko sú estetické detaily, ktoré robia sedačku Balance remeselným majstrovským dielom.

Model Balance je vybavený polohovacím mechanizmom so systémom ZERO WALL: sedacia časť a chrbtová opierka sa vysunú dopredu keď sa sedačka roztvorí, preto nie je potrebné zachovať vzdialenosť od steny.

Zobraziť komponenty (.pdf)

DIAMANTE

Posteľ Diamante z dielne architektov Manzoni e Tapinassi je jednoduchá a moderná. Je charakteristická svojimi detailmi: prešívanie na koženom čalúnení, pohodlné oblé čelo, originálna línia rámu, ktorý je konštrukčnou oporou postele a dodáva jej dotyk ľahkosti. Najjednoduchšie sny bývajú niekedy tie najlepšie.

Zobraziť komponenty (.pdf)

MARLENE

Kreslo Marlene navrhla talianska architekta a dizajnérka Paola Navone. Inšpirovala sa kráľovským kreslom 19. storočia typickým klasickými, jednoduchými a dobre známymi tvarmi. Marlene je veľmi pohodlné kreslo vďaka hlbokému sedeniu a príjemnému štíhlemu operadlu. Kožené prevedenie má ozdobné prešívanie na operadle. Toto kreslo spája moderný spôsob života s príjemným, súčasným odkazom na dekórum.

Možnosti:
Nohy sú dostupné v rôznych drevených prevedeniach.

Zobraziť komponenty (.pdf)

RE-VIVE

Re-vive kreslo vás objíme v najprirodzenejšej polohe, aby ste mohli zdravo odpočívať, snívať a osviežiť vaše telo aj dušu. Toto kreslo nie je len na sedenie. Kreslo RE-VIVE sme navrhli, aby sa hýbalo s vami.

Oddychujte bez toho, aby ste museli čokoľvek nastavovať. Kreslo Re-vive je vybavené špeciálnym mechanizmom, ktorý reaguje na zmenu polohy vášho tela, prispôsobí sa vám a pohybuje sa spolu s vami.

 

KOLEKCIA KRESIEL Re-Vive

 

Vyberte si z našej ponuky intuitívnych relaxačných kresliel Re-Vive. V čase trvania akcie máte možnosť zakúpiť nasledujúce modely so zľavou -15% s koženým alebo látkovým poťahom z limitovanej letnej kolekcie.

Široká škála nových materiálov a farieb.

Vyberte si z novej kolekcie poťahov v moderných farbách. V ponuke nájdete kvalitné kože, látky, odolné mikrovlákna alebo luxusné zamaty v najmodernejších odtieňoch.

KOŽA

Koža je vysoko cenený ušľachtilý prírodný materiál, ktorý poskytuje neporovnateľný komfort a pri správnej údržbe má dlhú životnosť. 

ZAMAT

Luxusný zamat je mimoriadne moderný. Prííjemný na dotyk aj na pohľad. Nová kolekcia je plná zamatových poťahov v nádherných farbách.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Využite odborné poradenstvo architektov z tímu Sedya, VIP servis, grafické návrhy. Kolekciu Natuzzi Italia nájdete v nasledujúcich predajniach Sedya:

Informujte sa o práve prebiehajúcej akcii  (Po – Pi 10:00 – 19:00)0903 628 428 alebo nám napíšte.

NATUZZI ITALIA STORE

Panorama City
Landererova 8, Bratislava
Tel. 0903 628 428

natuzzi@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – PI: 10:00 – 19:00
So: 10:00 – 13:00

SEDYA BRATISLAVA

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova 9, Bratislava
Tel. 02 / 634 544 17

sedya@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – Ne: 10:00 – 20:00

SEDYA BANSKÁ BYSTRICA

JOPA centrum
Nám. Ľ. Štúra 30, B.Bystrica
Tel. 048/413 34 65

bb@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – Pi: 10:00 – 18:00
So: 09:00 – 12:00

loaderČakajte...

Prihlásiť sa na odber noviniek

Nebudeme Vás otravovať zbytočnými informáciami. Dostanete vždy len najnovšie akcie.